Centralni objekt G.Krkleca

Centralni objekt G.Krkleca 01/3362 033 (BROJ SOBE)

Centralni objekt nalazi se u ulici Gustava Krkleca u neposrednoj blizini  samoborskih srednjih škola. U centralnom objektu je 5 redovnih skupina od jasličke do predškolske dobi i jedna mješovita Montessori skupina. Centralni objekat je stekao status EKO vrtića 2018. i stoga svaka nova jaslička skupina dobiva ime po autohtonoj vrsti cvijeta samoborskog kraja.

U centralnom objektu se nalazi i centralna kuhinja te uprava vrtića.

SOBA 1:  mlađa vrtićka skupina – TRATINČICE – dežurna soba (101)

SOBA 2:  Montessori program –  skupina KOCKICE (102)

SOBA 3: starija  vrtićka skupina- ZEČIĆI (103)

SOBA 4: starija vrtićka skupina – LOPTICE (104)

SOBA 5: mlađa jaslička skupina – SUNCOKRETI (105)

SOBA 6: starija jaslička skupina – MASLAČAK (106)