Centralni objekt G.Krkleca

Centralni objekt G.Krkleca 01/3362 033 (BROJ SOBE)

Centralni objekt nalazi se u ulici Gustava Krkleca u neposrednoj blizini  samoborskih srednjih škola. U centralnom objektu je 5 redovnih skupina od jasličke do predškolske dobi i jedna mješovita Montessori skupina. Centralni objekat je stekao status EKO vrtića 2018. i stoga svaka nova jaslička skupina dobiva ime po autohtonoj vrsti cvijeta samoborskog kraja.

U centralnom objektu se nalazi i centralna kuhinja te uprava vrtića.

SOBA 1:  predškolska skupina – TRATINČICE – dežurna soba (101)

SOBA 2:  Montessori program –  skupina KOCKICE (102)

SOBA 3: srednja vrtićka skupina- SUNCOKRETI (103)

SOBA 4: starija vrtićka skupina – MASLAČAK (104)

SOBA 5: starija jaslička skupina – JAGLACI (105)

SOBA 6: mlađa vrtićka  skupina – MAKOVI (106)