Područni objekt Mlinska

Područni objekt Mlinska 01/3360 393 (BROJ SOBE)

Područni objekt Mlinska na lokaciji Mlinska 16a je najstariji vrtić u gradu Samoboru. Nalazi se u centru grada okružen predivnim parkom. Upravo je ovaj objekt odgoja i obrazovanja prvi objekt u gradu Samoboru koji je stekao međunarodno priznati status EKO vrtića i s ponosom podigao Zelenu zastavu.  U vrtiću boravi 5 redovnih skupina od jaslica do predškole i jedna mješovita skupina s učešćem njemačkog jezika. Sve skupine imaju nazive životinja koje možemo sresti u našem kraju.

SOBA 1:  predškolska vrtićka skupina – RIBICE (201)

SOBA 2:  starija vrtićka skupina –PČELICE (202)

SOBA 3: srednja vrtićka skupina – MRAVI (203)

SOBA 4: jaslička skupina – BUBAMARE (204)

SOBA 5: mlađa vrtićka skupina – JEŽIĆI (205)

SOBA 6: skupina s učešćem njemačkog jezika – SCHMETTERLING (206)