Područni objekt Mlinska

Područni objekt Mlinska 01/3360 393 (BROJ SOBE)

Područni objekt Mlinska na lokaciji Mlinska 16a je najstariji vrtić u gradu Samoboru. Nalazi se u centru grada okružen predivnim parkom. Upravo je ovaj objekt odgoja i obrazovanja prvi objekt u gradu Samoboru koji je stekao međunarodno priznati status EKO vrtića i s ponosom podigao Zelenu zastavu.  U vrtiću boravi 5 redovnih skupina od jaslica do predškole i jedna mješovita skupina s učešćem njemačkog jezika. Sve skupine imaju nazive životinja koje možemo sresti u našem kraju.

SOBA 1:  predškolska vrtićka skupina – JEŽIĆI (201)

SOBA 2:  srednja vrtićka skupina –RIBICE (202)

SOBA 3: starija vrtićka skupina – BUBAMARE (203)

SOBA 4: jaslička skupina – PTIČICE (204)

SOBA 5: mlađa vrtićka skupina – PČELICE (205)

SOBA 6: mješovita vrtićka skupina – LEPTIRIĆI (206)