Arhiva 2019. godine

Obavijest za roditelje o početku rada vrtića pročitajte OVDJE

Upute vrtići i škole OVDJE

Izjavu za roditelje preuzimite OVDJE

DV Izvor protokol za COVID-19 pročitajte OVDJE

Odluka gradonačelnika o roditeljskim uplatama u gradskim DV i sufinanciranju privatnih DV i obrta dadilja – korona virus možete pročitati OVDJE

DEŽURSTVO U DV IZVOR

Tijekom obustave redovitog rada vrtića, zbog mjera u svrhu sprečavanja širenja COVID-19, osigurano je dežurstvo u Centralnom objektu Gustava Krkleca 2 u Samoboru, samo za roditelje koji zbog neodgodivih radnih obaveza nisu u mogućnosti zbrinuti djecu u kućnom okruženju.

OBAVIJEST O PRIVREMENOM PRESTANKU RADA

Dječji vrtići Izvor privremeno prestaje s radom i to u svim objektima u razdoblju od 16. do 31. ožujka 2020. godine.
U prijelaznom razdoblju od 16. ožujka do 20. ožujka iznimno će se osigurati prihvat djece u centralnom objektu Dječjeg vrtića Izvor u Krklecovoj ulici, za djecu zaposlenih roditelja koji nisu u mogućnosti djecu zbrinuti na drugi način i pod uvjetom da djeca nisu imala kontakt sa osobama koje dolaze iz inozemstva.

Zahvala za donaciju INA d.d.

Saznajte više

Obavijest roditeljima djece školskih obveznika možete vidjeti ovdje

Saznajte više

Ovdje možete preuzeti zahtjev za premještaj djeteta djeteta (za djecu koja su već polaznici vrtića)