Arhiva 2019. godine

Obavijest za roditelje o početku rada vrtića pročitajte OVDJE

Upute vrtići i škole OVDJE

Izjavu za roditelje preuzimite OVDJE

DV Izvor protokol za COVID-19 pročitajte OVDJE

Odluka gradonačelnika o roditeljskim uplatama u gradskim DV i sufinanciranju privatnih DV i obrta dadilja – korona virus možete pročitati OVDJE

DEŽURSTVO U DV IZVOR

Tijekom obustave redovitog rada vrtića, zbog mjera u svrhu sprečavanja širenja COVID-19, osigurano je dežurstvo u Centralnom objektu Gustava Krkleca 2 u Samoboru, samo za roditelje koji zbog neodgodivih radnih obaveza nisu u mogućnosti zbrinuti djecu u kućnom okruženju.

OBAVIJEST O PRIVREMENOM PRESTANKU RADA

Dječji vrtići Izvor privremeno prestaje s radom i to u svim objektima u razdoblju od 16. do 31. ožujka 2020. godine.
U prijelaznom razdoblju od 16. ožujka do 20. ožujka iznimno će se osigurati prihvat djece u centralnom objektu Dječjeg vrtića Izvor u Krklecovoj ulici, za djecu zaposlenih roditelja koji nisu u mogućnosti djecu zbrinuti na drugi način i pod uvjetom da djeca nisu imala kontakt sa osobama koje dolaze iz inozemstva.